Kenniscentrum verstandelijk gehandicaptenzorg
Menu

Vraag en aanbod in zorgproducten komen samen in ZorgVindplaats

19 juni 2026 Door de redactie Geen reacties

Wie op zoek is naar nieuwe of tweedehands zorgproducten, kan daarvoor nu terecht op ZorgVindplaats. Het lijkt op Marktplaats, maar dan met producten die zich specifiek richten op de zorg. Denk aan aangepaste kleding voor rolstoelgebruikers, speciale bedden, snoezelmaterialen en verzorgingsproducten.

De initiatiefnemers hebben besloten tot de lancering van ZorgVindplaats om het mensen makkelijker te maken specifieke zorgproducten of hulpmiddelen te vinden of te verkopen. Wat het ene gezin niet meer nodig heeft (een aangepaste box, bijvoorbeeld) kan voor een ander gezin heel waardevol zijn. Zo komen vraag en aanbod in de zorg samen, is de gedachte.

Het platform ontwikkelt zich nog en heeft naast het aanbod aan tweedehands goederen ook leveranciers toegevoegd die nieuwe producten leveren. ZorgVindplaats zoekt gebruikers die mee willen denken over wat er nog ontbreekt en hoe het platform meer bekendheid kan krijgen.

Registratie op www.zorgvindplaats.nl is gratis en particulieren kunnen hun tweedehands zorghulpmiddelen zonder kosten aanbieden op het platform. Via de website is ook de app te installeren.  |

Wil je reageren op dit artikel? Log dan in als abonnee!