Kenniscentrum verstandelijk gehandicaptenzorg
Menu

Ervaar-het-maar komt met activiteitenkalender

29 augustus 2026 Door de redactie Geen reacties

Thyra Koeleman, grondlegger van de methode Ervaar-het-maar, heeft een activiteitenkalender ontwikkeld, boordevol inspirerende, doelgerichte activiteiten. Deze is vanaf september te koop voor € 39,95.

De activiteitenkalender is een staand tafelmodel met ringband en stevige pagina’s. Het combineert volgens Thyra het beste uit alle Ervaar-het-maar-boeken en nieuwe activiteiten. Op LinkedIn schrijft ze dat ze benieuwd is naar reacties.

Je vindt in de kalender lichaamsgerichte activiteiten die ingaan op voelen, bewegen en ontspannen, maar ook knutselactiviteiten om creatief en expressief bezig te zijn. Daarnaast zijn er thema-activiteiten die met de seizoenen meegaan en leuke extra’s op het gebied van spel en beweging.

De kalender is vanaf september via ervaarhetmaar.nl te bestellen.

Klik-webinar
Op dinsdag 8 december geeft Thyra Koeleman in een Klik-webinar van 15.00 tot 16.00 uur uitleg over de methode Ervaar-het-maar. Ze laat zien hoe je in dagelijkse dingen mensen met een (ernstige) verstandelijke beperking kunt activeren, zoals tijdens het eten, de verzorging, wandelen en tijdens allerlei andere activiteiten.

Deelnemers ontvangen na afloop de presentatie van het onderwerp, inclusief links naar boeken en films voor meer verdieping in de methode. Schrijf je nu in voor dit webinar.  |

Wil je reageren op dit artikel? Log dan in als abonnee!